Beşiktaş Kahvaltı Mekanları

Rota Cafe

Rota Cafe

Samimi, sıcak, kaliteli bir mekan. Rotamız rotanız olsun...

Quppa Cafe

Quppa Cafe

Gerçek italyan tatlıları, taze sandviçleri ve nefis kahve..

Parodia Coffee House & Bistro

Parodia Coffee House & Bistro

İsmini çiçek açan bir kaktüsten alan Parodia’da, şehrin e..

Gün Bakery

Gün Bakery

Karadeniz'den gelen özel malzemelerle hazırlanan menüsü v..

Coco Bean

Coco Bean

Coco Bean, sizlere şehrin gürültüsü, betonları ve yorucu ..

NA / Vegan Cafe

NA / Vegan Cafe

"Tamamen geridönüşüm ve ileridönüşümden ( recycle / ..

Tiny Bean

Tiny Bean

Tiny Bean, Türk, İngiliz ve Hollanda kahvaltısı seçenekle..

Coffee Co. NY

Coffee Co. NY

Türkiye'nin öz sermaye ile kurulmuş kahve markası. 100 yı..

Jay's Cafe

Jay's Cafe

Kahve kokusunu takip edin, o sizi Jay's Cafe'ye getirecek..

Crepe Box

Crepe Box

Muhteşem tatlı ve tuzlu krepler, pankek kahvaltılar, arom..

Güne iyi bir başlangıç yapmak için kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Özellikle hafta sonu aile veya arkadaşlar ile birlikte yapılan kahvaltının önemi paha biçilemez. Tek başınıza, ailenizle veya arkadaşlarınız ile birlikte dışarıda kahvaltı yapmak istiyor ya da dışarı çıkıp istediğiniz kahvaltıcıyı bulmak istiyorsanız bu listemize göz atmanızda fayda var. Biyudum.com olarak Beşiktaş kahvaltı mekanlarını sizler için listeledik.

Serpme kahvaltı kültürü son yıllarda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok yöresine ve bölgesine yayıldı. Her yörenin kendine özgü serpme kahvaltı türleri oluştu. Kuşkusuz İstanbul’da kozmopolit yapısı ile şehrin her köşesine, ülkenin her yöresine ve bölgesine ait kahvaltı mekanları açıldı. Beşiktaş’taki kahvaltı mekanları ile bizler de birçok yörenin ve bölgenin kahvaltı kültürlerini deneyimleme şansına sahip olduk.

İstanbul’da kahvaltı denilince akla ilk gelen ilçelerden birisi de Beşiktaş’tır. Kahvaltı konusunda çoğu ilçenin kendine özel bölgesi vardır. Beşiktaş için ise bu özel bölge Kahvaltıcılar sokağıdır. En eski kahvaltıcısından en yeni kahvaltıcısına, ufak kahvaltıcısından büyük kahvaltıcısına, her damak tadına uygun kahvaltıcıları, Kahvaltıcılar sokağı başta olmak üzere Beşiktaş’ta birçok yerde canınızın istediği kahvaltıyı bulabilirsiniz. Hafta içini bilemeyiz ama hafta sonu geldiğinde Beşiktaş kahvaltı mekanları bir hayli kalabalık olabilir. Beşiktaş denince akla ilk gelen kahvaltıcılarda hafta sonu kahvaltı yapmak isterseniz epey erken kalkmalı veya önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Aksi halde boş yer bulma konusunda biraz sıkıntı yaşar ve sırada beklemek zorunda kalabilirsiniz. Ya da ara sokaklardaki keşfedilmeyi bekleyen yeni kahvaltıcılara şans verip deneyimleyebilirsiniz. Belki de uzun zamandır aradığınız lezzetli kahvaltılar henüz keşfetmediğiniz yeni kahvaltıcılarda bulunuyor olabilir. Beşiktaş’ta kahvaltı yapılacak yerler o kadar çok fazla ki sadece Türk kahvaltıları değil, Avrupa’nın ve birçok yabancı mutfaklara özgü kahvaltı çeşitlerini de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Beşiktaş kahvaltı mekanları listesi gibi daha birçok listeyi biyudum.com/kesfet sayfasında bulabilirsiniz. Sitemize üye olduktan sonra beğendiğiniz kafeleri favori kafelerinize ekleyebilir ve gittiğiniz kafelere puan verebilirsiniz.  Siz de sitemizde görmek istediğiniz kafeleri bize gönderebilir, soru ve görüşlerinizi iletişim sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.