Can Dostumuzu Konu Alan 5 Film

Can Dostumuzu Konu Alan 5 Film

Can Dostumuzu Konu Alan 5 Film


The Call of the Wild
Jack London’ın 1903 yılında yayınladığı klasik romanından uyarlanan Vahşetin Çağrısı, Santa Clara County'deki evinden çalındığında kaygısız boş zamanları aniden bozulan bir St. Bernard ve bir Scotch Collie'nin melezi olan büyük ve iyi kalpli bir köpek olan Buck'ın hikayesidir. Güçlü kızak köpeklerinin yoğun talep gördüğü 1890'ların sonlarında Klondike Altına Hücum sırasında Kaliforniya ve Alaska, Skagway'de satılmak üzere kuzeye sürülür. Buck bir süre kızak köpeği olarak çalıştıktan sonra son sahibi John Thornton ile tanışıyor. Doğa yolculukları sırasında ilkel içgüdülerini keşfeden Buck, evcil içgüdülerine karşı bir karar vermesi gerekiyor.


Togo
Amerikalı yönetmen Ericson Core'un 1925'teki Büyük Merhamet Yarışı olaylarına adanmış tarihi filmi.
1925: Alaska'nın Nome şehri bir hastalık dalgası geçirir. Kasabaya temel ilaçları ulaştırmak için köpek kızakları, Togo ve sahibi Leonhard da dahil olmak üzere yaklaşık 700 millik bir yolculuğa çıkar.

The Art of Racing in the Rain
Köpek severler, köpeklerin aile üyelerinin dili anladığına, olayları anladığına, fikir sahibi olduğuna ve sadakat yaydığına inanırlar. "Yağmurda Yarış Sanatı" nda bilge yaşlı köpek Enzo Swift, kendisini en çok ihtiyaç duyulan zamanlarda ailesini korumaya hazırlayan yaşam deneyimleri hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor.

Red Dog
Uzun süredir kayıp olan efendisini aramak için Avustralya taşrasında dolaşırken farklı bir yerel topluluğu bir araya getiren Kızıl Köpek'in efsanevi gerçek hikayesine dayanıyor. Dokuz dalda aday gösterilen film, yedi dalda ödül kazanarak ta başarısını taçlandırdı.

Hachi: A Dog’s TaleSadık bir köpeğin gerçek hikayesine dayanan bu film, sinema tarihinin en ilgi çekici sevgi ve sadakat hikayelerinden birine sahip. Hachiko, her gün tren istasyonunda arkadaşının geri gelmesini beklemektedir.