Film Tadında 6 Mini Dizi

Film Tadında 6 Mini Dizi

Film Tadında 6 Mini Dizi


Chernobyl
Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği'ndeki Çernobil nükleer santralindeki bir patlama, dünyanın en kötü insan yapımı felaketlerinden biri haline geldi.
Nisan 1986'da, Ukrayna'nın kuzeyindeki Çernobil nükleer santralinde büyük bir patlama meydana geldi. Bu dizi, felaketi kontrol altına almaya çalışan kadın ve erkeklerin yanı sıra bir sonraki ve daha kötüsünü engellemek için canlarını verenlerin hikayelerini anlatıyor.


Şahsiyet
Ağâh Beyoğlu, İstanbul'un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu'nda tek başına yaşıyor. Kızı yurtdışında ve karısı yıllar önce öldü. Agâh'ın bu tekdüze hayatı, Alzheimer teşhisi ile altüst olur. Hastalığından dolayı tüm anılarını unutacak. Bu gerçeği ilk başta kabul etmesek de Agâh unutmanın bir fırsat olduğunu anlar. Yıllardır planladığı bir cinayeti işleme fırsatı. İleride bu suçu hatırlamayacak ve hatırlamadığı için pişmanlık duymayacaktır. Bu sırada cinayet masasındaki kadın polis memuru Nevra, üzerindeki baskı nedeniyle istifa etmenin eşiğindeydi. Ancak Agâh'ın cinayet kararı Nevra'nın hayatını tamamen değiştirecektir.


11.22.63
Bir öğretmen, 21 Ekim 1960'a kadar uzanan bir zaman geçidini keşfeder ve Lee Harvey Oswald'ın varlığı ve ona aşık olması gerçeğiyle karmaşık hale gelen John F. Kennedy'nin suikastını önlemek için zamanda geriye gider.


The Naked Director Toru Muranishi'nin büyük hırslarla dolu sıradışı ve dramatik hayatının yanı sıra Japonya'nın porno endüstrisini altüst etme girişimindeki olağanüstü aksiliklerin hikayesini konu alıyor. Romandan uyarlanan The Naked Director, karakteri, sanatını, vizyonunu ve çevresindeki onaylayan ve onaylamayan insanlarla etkileşimini anlatıyor.Band Of Brothers
101. Hava İndirme Tümeni'nin 1942'de başlayan ilk eğitimlerinden II.Dünya Savaşı'nın sonuna kadar olan hikayesidir. Sabahın erken saatlerinde Utah sahilindeki çıkarmaları desteklemek için düşman hatlarının arkasından paraşütle atladılar, Carentan'ın kurtuluşuna katıldılar ve Market Garden Operasyonu sırasında tekrar paraşütle eyleme geçtiler. Ayrıca bir toplama kampını kurtardılar ve Hitler'in Berchtesgaden'deki dağ sığınağına ilk giren kişiler oldular. Olağanüstü şeyler yapan sıradan insanların hikayesi olan büyüleyici bir yoldaşlık hikayesi.


Unorthodox
Dizi, Brooklyn'in Williamsburg bölgesindeki ultra-Ortodoks bir toplulukta yetişmiş, Berlin'e giden genç bir kadının, yolunu keşfetme amacının peşinden gitmek için planlanmış bir evlilik ve sıkı sıkıya bağlı inanç topluluğunu geride bırakmasını konu alıyor.