Oyuncuların Yıllar İçindeki Değişimi

Oyuncuların Yıllar İçindeki Değişimi

Oyuncuların Yıllar İçindeki Değişimi

En sevdiğimiz film serilerini yıllardır izledikten sonra, karakterlerin baştan sona görünüşlerine alışmak çok kolay olmadı. Karakterlerin serilerindeki, ilk ve son filminde nasıl göründüğünü karşılaştırmak için zaman ayırırsanız, ne kadar değiştiklerini görünce çok şaşıracaksınız.


Neville Longbottom - 10 yıllık fark
Harry Potter ve Felsefe Taşı yayınlandığında, aktör Matthew Lewis sadece 11 yaşındaydı. Zamanla Harry Potter filmlerini izledikten sonra, komik bir gencin yetişkin bir erkeğe dönüştüğünü izledik. Son film, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Part II'nin yapımında oyuncu 21 yaşındaydı.

Isabella Swan / Bella Cullen - 4 yıllık fark
Aktris, Kristen Stewart, Alacakaranlık serisinin ilk filmi 2008'de vizyona girdiğinde sadece 17 yaşındaydı. Son film 2012'de çekildiğinde 21 yaşındaydı.


Thor - 7 yıllık fark
Chris Hemsworth, ilk filmde Thor'un yapımında 28 yaşındaydı. O zaman oyuncu, İskandinav Gök Gürültüsü gibi görünmek için herhangi bir makyaja ihtiyaç duymadı. Avengers: Infinity War filminde 35 yaşında olan Thor'u tamamen farklı bir şekilde gördük. 

Michael Corleone - 18 yıllık fark
Karizmatik aktör, Al Pacino, 1972'de The Godfather'da 32 yaşındayken, 1990'da üretilen son Godfather filminde 50 Yaşındaydı. Al Pacino, bazı şeylerin gerçekten zamansız olduğunu kanıtlıyor.

John Dorian - 9 yıllık fark
Aktör, Zach Braff Scrubs ilk sezonunda (2001) 26 yaşındaydı. 2010'da yayınlanan son sezonunda ise aktör 35 yaşındaydı.

Indiana Jones - 27 yıllık fark
Uzun süredir ekranda olan başka bir karakter. Aktör, ana karakteri oynadığı Harrison Ford, 2008 yılında Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı filminde 66 yaşında yaşındayken, 1981 yılında piyasaya çıkan Kutsal Hazine Avcıları filmde 39 yaşındaydı. 

Legolas - 13 yıllık fark
Orlando Bloom tarafından oynanan genç elf, ilk olarak Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği'nde 2001'de ortaya çıktı. Film hemen bir efsane oldu. Bloom o zaman 24 yaşındaydı. 2014'te Hobbit: Beş Ordunun Muharebesi filminde aktör 37 yaşına gelmesiyle rolünü yerine getirmesi zorlaştı. Ancak yetenekli makyaj sanatçıları sayesinde bu durum düzeltildi.

Shelly Johnson - 27 yıllık fark
47 yaşındaki aktris, Mädchen Amick, 2017 yılında piyasaya sürülen Twin Peaks 3. sezonunda daha da güzelleşmeyi başardı. 1990'da ilk sezonu yayınlandığında sadece 20 yaşındaydı. Zaman uçabilir ama bazı şeyler aynı kalır.

Dominic Toretto − 16 yıllık fark
Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli'nin  her filminde aynı kalıyor gibi görünüyor. Hızlı ve Öfkeli'nin 2001 yılındaki ilk filminde Vin Diesel 34 yaşındaydı. Serinin 2017 yılındaki filminde 50 yaşındaydı. 

Danny Ocean ve Rusty Ryan - 6 yıllık farkAyrılmaz ikili George Clooney ve Brad Pitt, 2001 yılında Ocean's Eleven'da büyük bir hit oldu. 2007'de yayınlanan Ocean's Thirteen'de hiçbir şeyin değişmediğini görmekten mutluyuz.