Çankaya Kahvaltı Mekanları

Poe & Co.

Poe & Co.

Çeşit çeşit bitki çayları, güzel kahveleri ve birbirinden..

Lucky Travel Coffee

Lucky Travel Coffee

Bir kahve ile ülkeni gez mottosu ile Lucky Travel Coffee ..

Peri's Cafe

Peri's Cafe

Hem dizaynı ile hem de dünya kahveleri ve lezzetli tatlıl..

Kapı Ankara

Kapı Ankara

Kapı Ankara lezzetli kahvaltısı, kahve kokusu, sıcak çayı..

BARN Coffee & More

BARN Coffee & More

Sabah kahvesinin yanında sağlıklı ve alternatif kahvaltı ..

Mima Kafe

Mima Kafe

Ortamın sıcaklığı, kedilerin güzelliği ve doğa ile bütünl..

Gomez Coffee Co

Gomez Coffee Co

Gomez Coffee Co dünyadaki en kaliteli kahve çekirdeklerin..

Cafe Piaf

Cafe Piaf

Herkesin uçup gidebileceği, daha elverişli yerlere göç ed..

Come.Pany Coffee

Come.Pany Coffee

Bir işletme düşünün,hem göze hem gönüle hem de mideye hit..

M'Too

M'Too

En kaliteli kahve çekirdeklerini taptaze kavurarak kahve ..

Mona The Coffee Expert

Mona The Coffee Expert

Ankara'da bulunan 3. nesil kahvecilerdeniz. Kahvelerimizi..

Güne iyi bir başlangıç yapmak için kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Özellikle hafta sonu aile veya arkadaşlar ile birlikte yapılan kahvaltının önemi paha biçilemez. Tek başınıza, ailenizle veya arkadaşlarınız ile birlikte dışarıda kahvaltı yapmak istiyor ya da dışarı çıkıp istediğiniz kahvaltıcıyı bulmak istiyorsanız bu listemize göz atmanızda fayda var. Biyudum.com olarak Çankaya kahvaltı mekanlarını sizler için listeledik.

Serpme kahvaltı kültürü son yıllarda başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin birçok yöresine ve bölgesine yayıldı. Her yörenin kendine özgü serpme kahvaltı türleri oluştu. Kuşkusuz Ankara’da kozmopolit yapısı ile şehrin her köşesine, ülkenin her yöresine ve bölgesine ait kahvaltı mekanları açıldı. Çankaya’daki kahvaltı mekanları ile bizler de birçok yörenin ve bölgenin kahvaltı kültürlerini deneyimleme şansına sahip olduk.

Ankara’da kahvaltı denilince akla ilk gelen ilçelerden birisi de Çankaya’dır. Kahvaltı konusunda çoğu ilçenin kendine özel bölgesi vardır. En eski kahvaltıcısından en yeni kahvaltıcısına, ufak kahvaltıcısından büyük kahvaltıcısına, her damak tadına uygun kahvaltıcıları, Çankaya’da birçok yerde canınızın istediği kahvaltıyı bulabilirsiniz. Hafta içini bilemeyiz ama hafta sonu geldiğinde Çankaya kahvaltı mekanları bir hayli kalabalık olabilir. Çankaya denince akla ilk gelen kahvaltıcılarda hafta sonu kahvaltı yapmak isterseniz epey erken kalkmalı veya önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Aksi halde boş yer bulma konusunda biraz sıkıntı yaşar ve sırada beklemek zorunda kalabilirsiniz. Ya da ara sokaklardaki keşfedilmeyi bekleyen yeni kahvaltıcılara şans verip deneyimleyebilirsiniz. Belki de uzun zamandır aradığınız lezzetli kahvaltılar henüz keşfetmediğiniz yeni kahvaltıcılarda bulunuyor olabilir. Çankaya’da kahvaltı yapılacak yerler o kadar çok fazla ki sadece Türk kahvaltıları değil, Avrupa’nın ve birçok yabancı mutfaklara özgü kahvaltı çeşitlerini de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çankaya kahvaltı mekanları listesi gibi daha birçok listeyi biyudum.com/kesfet sayfasında bulabilirsiniz. Sitemize üye olduktan sonra beğendiğiniz kafeleri favori kafelerinize ekleyebilir ve gittiğiniz kafelere puan verebilirsiniz.  Siz de sitemizde görmek istediğiniz kafeleri bize gönderebilir, soru ve görüşlerinizi iletişim sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.