Cihangir Kahvaltı Mekanları

It's OK Coffee & Restarting Co.

It's OK Coffee & Restarting Co.

Menüsünde, Death wish coffee (Dünyanın en sert kahvesi) ö..

Kahve 6

Kahve 6

Kahve6, 4 mevsim botanik bahçesiyle, İstanbul'un göbeğind..

Cuppa Cafe

Cuppa Cafe

Sağlıklı, mutlu yudumlar, ısırık, kahvaltı, ekmek, sandvi..

Norm Coffee

Norm Coffee

NORM, Cihangir'de bir mahalle kahve dükkanı olarak kuruld..

Noir Pit Coffee

Noir Pit Coffee

Sıcak ya da soğuk, bir bardak kahvenin sizin için neler i..

Cafe Note

Cafe Note

Samimi bir mekan arıyorsanız doğru yerdesiniz. Mekan ola..

Tea Or Coffee

Tea Or Coffee

Küçük ama tatlı bir mekana sahip olan Tea or Coffee’de dı..

Omorfos Boutique & Coffee

Omorfos Boutique & Coffee

Omorfos Boutique & Coffee, kahvaltısı, cheescake, mag..

Rappel

Rappel

2 kardeşin ortak kafesi olan Rappel, iyi kahve ile lezzet..

Janti Coffee & Sandwich

Janti Coffee & Sandwich

Kahvaltısı, sandviçleri ve kahve yanı lezzetleri ile Jant..

Deniz Antik Cafe

Deniz Antik Cafe

Eski obje satışı ve kafe hizmeti sunulan butik bir ortam...

Güne iyi bir başlangıç yapmak için kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Özellikle hafta sonu aile veya arkadaşlar ile birlikte yapılan kahvaltının önemi paha biçilemez. Tek başınıza, ailenizle veya arkadaşlarınız ile birlikte dışarıda kahvaltı yapmak istiyor ya da dışarı çıkıp istediğiniz kahvaltıcıyı bulmak istiyorsanız bu listemize göz atmanızda fayda var. Biyudum.com olarak Cihangir kahvaltı mekanlarını sizler için listeledik.

Serpme kahvaltı kültürü son yıllarda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok yöresine ve bölgesine yayıldı. Her yörenin kendine özgü serpme kahvaltı türleri oluştu. Kuşkusuz İstanbul’da kozmopolit yapısı ile şehrin her köşesine, ülkenin her yöresine ve bölgesine ait kahvaltı mekanları açıldı. Cihangir’deki kahvaltı mekanları ile bizler de birçok yörenin ve bölgenin kahvaltı kültürlerini deneyimleme şansına sahip olduk.

İstanbul’da kahvaltı denilince akla ilk gelen semtlerden birisi de Cihangir’dir. Kahvaltı konusunda çoğu ilçenin kendine özel bölgesi vardır. En eski kahvaltıcısından en yeni kahvaltıcısına, ufak kahvaltıcısından büyük kahvaltıcısına, her damak tadına uygun kahvaltıcıları, Cihangir’de birçok yerde canınızın istediği kahvaltıyı bulabilirsiniz. Hafta içini bilemeyiz ama hafta sonu geldiğinde Cihangir kahvaltı mekanları bir hayli kalabalık olabilir. Cihangir denince akla ilk gelen kahvaltıcılarda hafta sonu kahvaltı yapmak isterseniz epey erken kalkmalı veya önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Aksi halde boş yer bulma konusunda biraz sıkıntı yaşar ve sırada beklemek zorunda kalabilirsiniz. Ya da ara sokaklardaki keşfedilmeyi bekleyen yeni kahvaltıcılara şans verip deneyimleyebilirsiniz. Belki de uzun zamandır aradığınız lezzetli kahvaltılar henüz keşfetmediğiniz yeni kahvaltıcılarda bulunuyor olabilir. Cihangir’de kahvaltı yapılacak yerler o kadar çok fazla ki sadece Türk kahvaltıları değil, Avrupa’nın ve birçok yabancı mutfaklara özgü kahvaltı çeşitlerini de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Cihangir kahvaltı mekanları listesi gibi daha birçok listeyi biyudum.com/kesfet sayfasında bulabilirsiniz. Sitemize üye olduktan sonra beğendiğiniz kafeleri favori kafelerinize ekleyebilir ve gittiğiniz kafelere puan verebilirsiniz.  Siz de sitemizde görmek istediğiniz kafeleri bize gönderebilir, soru ve görüşlerinizi iletişim sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.